| Boyut | 1000ML |
|---|---|
| Baskı kalitesi | Yüksek çözünürlük |
| Renk | CMYKW |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
| opaklık | Yüksek |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| gerilebilirlik | Yüksek |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Malzeme | TPU |
| Paket Bilgileri | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Kumaş Uyumluluğu | Pamuk, Polyester, Naylon ve Karışımlı Kumaşlarla İyi Çalışarak Güçlü Yapışma ve Dayanıklı Baskılar S |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
|---|---|
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Soyma yöntemi | Sıcak Soyma |
|---|---|
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Uzunluk | 100m |
| Malzeme | Polyester |
| Uygulama | Isı transfer baskı |