| Uygulama | Şapka, Giysi, Tekstil, Deri, Ayakkabı |
|---|---|
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
| Özellik | Çift taraflı ve tek taraflı mat |
| Transfer zamanı | 5-10S |
| Toz | TPU Sıcakta Eriyen Toz |
| Sıcaklık | Yüksek |
|---|---|
| Yırtıcı petod | sıcak soğuk |
| Malzeme Türü | Film |
| Üretim şirketi | DTF Yapımları |
| Uygulama | Giyim |
| Baskı | Dijital |
|---|---|
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 30cm*100m |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Bitir. | mat |
| Renk | Açık. |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Sıcaklık aralığı | 150-180°C |
| Malzeme | Polyester |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Pudra Rengi | Siyah beyaz |
|---|---|
| paketleme seçenekleri | 1kg, 5kg, 10kg, Toplu |
| Erime noktası | 160-180°C (320-356°F) |
| Tutunma gücü | Yüksek |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Mürekkep | CMYK+B |
|---|---|
| Uzunluk | 100m |
| Malzeme Türü | Film |
| Malzeme | Polyester |
| Cilt temizleme | Soğuk/Sıcak |
| Baskı Kafası Tipi | Çift baskı kafaları XP600 |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 300 mm |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Uygulama alanı | Film ve Toz |
| Mürekkep besleme sistemi | Sürekli Mürekkep Tedarik Sistemi |
|---|---|
| Renk | W+V+CMYK |
| Model | DTF yazıcı |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yazıcı Kafası Miktarı | Çifte. |
| Hacim | 1000ML |
|---|---|
| Sıvılık | Yüksek |
| opaklık | Opak |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |