| Toz | DTF |
|---|---|
| Kabuk | Ilık |
| Spesifikasyon | 30cm*100m |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Ambalaj bilgileri | 2 rulo/karton veya 4 rulo/karton |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Baskı | Dijital |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Baskı | Dijital |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
|---|---|
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Gözyaşı Direnci | Güçlü |
| Uygulama | Film Baskısı |
| Malzeme | Polyester |
| Baskı mürekkebi | CMYK+B |
|---|---|
| Boyut | 60cm*100m |
| Kabuk | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Kalınlığı | 75 milyon dolar. |
| Paketleme | 2 rulo/karton |
| Türü | parlak/mat |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | A4 |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| yüzey | Parlak |
|---|---|
| Genişliği | 60cm |
| Ürün Adı | DTF Filmi |
| Uzunluk | 100m |
| Renk | Şeffaf |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Türü | parlak/mat |