| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Baskı | Dijital |
|---|---|
| Türü | parlak/mat |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Paket | karton paket |
| Kalite | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Uygulama | %100 pamuk, ipek, polyester, denim, naylon, deri, karışım vb. dahil çoğu kumaş. |
|---|---|
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Mürekkep Uyumluluğu | DTF Mürekkebi |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Uygulama | Serigrafi, Ofset Baskı, Dijital Baskı |
| Yapıştırıcı | yapışkan olmayan |