| Baskı Kafası | 1 |
|---|---|
| Mürekkep Uyumluluğu | CMYK+Beyaz Mürekkep |
| Yazdırma Yolu | Herhangi bir beyaz mürekkep yazıcısıyla uyumludur. |
| TPU sıcak erimiş tozu ile uyumludur | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Dayanıklılık | Yıkanabilir, Kalıcı Baskı |
|---|---|
| Renk canlılık | Yüksek renkli doygunluk ve detay |
| Aktarım Ortamı | Kumaş, giyim, çantalar, aksesuarlar |
| Yazdırma Hızı | Yüksek Hızlı Yazdırma |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak |
|---|---|
| Mürekkep türü | DTF Mürekkebi |
| Kırılma sırasında uzanma | ≥100% |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Kalınlığı | 75 mikron |
| Kalınlığı | 75 mikron |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Yırtma | Soğuk/Sıcak/anlık |
| Kalınlığı | 75 mikron |
|---|---|
| Baskı | Dijital |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |