| Kimyasal Direnci | Kumaş temizliğinde yaygın olarak kullanılan hafif kimyasallara dayanıklı |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Kürleme ve yıkama sırasında yüksek sıcaklıklara dayanabilir |
| Deterjanlara dirençli | Yaygın çamaşır deterjanlarına maruz kalmasına rağmen baskılar canlı kalır |
| Çizilmeye karşı dayanıklıdır | Baskılar kolayca çizilmez veya solmaz, premium bir kaplama sürdürmez |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Renk | altın/gümüş/lazer gümüş/kırmızı |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m |
| Yazıcı | UV DTF yazıcısı |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 3 yıl |
|---|---|
| Yazdırma yazılımı | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Ürün Adı | Yüksek performanslı UV düz yataklı baskı makinesi, zorlu baskı ihtiyaçları için 1000 kg yük kapasite |
| Mürekkep türü | CMYK+W+Kaybol |
| Arabirim | USB, Ethernet |
| Kaplama | 4-5 Katman |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Mürekkep Rengi | CMYK+B |
| Cilt temizleme | Sıcak ve soğuk |
| Kullanımı | Giyim, Tişört, Konfeksiyon Aksesuarı vb. |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |
| Renk | CMYK+B |
|---|---|
| Uyumluluk | DTF Yazıcılar |
| Yazdırma Yolu | Doğrudan Filme |
| yapışma | Güçlü |
| Kalite | Yüksek |