| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Soğuk ve Sıcak Peel | Çok yönlü kabuk seçenekleri, hem hafif hem de koyu kumaşlara kolay uygulamaya izin vererek minimum ç |
|---|---|
| Yüksek çözünürlüklü baskılar | Karmaşık detaylar ve canlı renkler sağlayan karmaşık tasarımlar, tam renkli grafikler ve logolar içi |
| yumuşak his | Geleneksel transfer filmlerinden farklı olarak, DTF filmimiz kumaş üzerinde yumuşak ve esnek kalır v |
| Geniş kumaş uyumluluk çapında kumaş uyumluluğu | Pamuk, polyester, karışımlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli malzemeler üzerinde sorunsuz |
| Ambalaj bilgileri | Bir kartonda 2 rulo veya 4 rulo |
| film genişliği | 30cm, 33cm, 42cm, 60cm |
|---|---|
| Soyma Tipi | Sıcak ve soğuk kabuğu seçenekleri |
| Uyumluluk | Pamuk polyester |
| Pembe tip | Canlı, yüksek kaliteli baskılar için CMYK ve Beyaz Mürekkep ile uyumlu |
| Dayanıklılık | Birden fazla yıkamadan sonra solmayacak uzun ömürlü renklere sahip yıkama dirençli. |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Yapıştırıcı | yapışkan olmayan |
| Türü | Film |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Esneklik | Esnek |
| Örnek | Özgür |
|---|---|
| Mürekkep | DTF Mürekkebi |
| Toz | sıcak eriyik |
| Spesifikasyon | 42cm |
| Ambalaj bilgileri | 2 rulo/karton veya 4 rulo/karton |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Soyulma Mukavemeti | 3-5N/25mm |
| Türü | Film |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Serbest bırakma astarı | Silikon kaplı kağıt |
| Kalınlığı | 0,1 mm |
|---|---|
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| Erime noktası | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Kalınlığı | 80-100 mikrofon |
| Yumuşama noktası | 80-100°C (176-212°F) |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Depolama | Soğuk ve kuru bir yer |
| PriPrint Boyutu | 60*90cm |
|---|---|
| Yazdırma başlığı | i3200,xp600 |
| Baskı hızı | XP600 -2 6 geçiş 9m2/h 8 geçiş 7m2/h 12 geçiş 4m2/h |
| Yazdırma yazılım seçenekleri | Riprint/MainTop/Photo Print |
| Arabirim | USB, Ethernet |