| Mürekkep besleme sistemi | Sürekli Mürekkep Tedarik Sistemi |
|---|---|
| Renk | W+V+CMYK |
| Model | DTF yazıcı |
| Mürekkep türü | UV mürekkep |
| Yazıcı Kafası Miktarı | Çifte. |
| Otomatik Derecelendirme | Yarım otomatik |
|---|---|
| Yazdırma çözünürlüğü | 720DPI/1080DPI /1440DPI |
| Baskı Kafası Tipi | Çift baskı kafaları XP600 |
| Almak | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | 1000*800*580mm |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Paketleme | İki |
|---|---|
| Kaplama | Tek taraflı, çift taraflı |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Bitir. | mat |
| Kaplama | Tek taraflı, çift taraflı |
|---|---|
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Bitir. | mat |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Miktar | Haftada 50000 rulo |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |
|---|---|
| Uyumluluk | Çoğu kumaşla uyumludur |
| Mürekkep türü | DTF Mürekkep CMYK+W |
| Özellikleri | Yüksek çözünürlüklü, mükemmel mürekkep yapışması |
| Spesifikasyon | A4/ A3/ A3+/ 30cm/ 33cm/ 42cm/ 60cm/ 120cm*100m |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |