| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Ürün Türü | Baskı Malzemeleri |
|---|---|
| yıkanabilirlik | Harika. |
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mükemmel yapışma | Hem açık hem de koyu kumaşlara güçlü bağ |
|---|---|
| Esnek baskılar | Baskı elastikiyetini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Germe direnci | Spor giyim ve aktif giyim gibi esnek kumaşlar için uygun |
| Polyester ve pamuğa yüksek yapışma | Hem doğal hem de sentetik liflerle iyi çalışır |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
|---|---|
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Yazdırma Hızı | hızlı |
|---|---|
| opaklık | Yüksek |
| Yazdırma Türü | dijital baskı |
| Garanti | 12 Aylık |
| Paket | karton paket |
| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Uygulama | Plastik, Cam, Seramik, Kağıt, Karton |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Malzeme | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Renk | Beyaz/Şeffaf |
| Baskı Süresi | 1 gün |
| Boyut | 30cm/33cm/40cm/60cm /120cm |
| Kaplama | 4-5 Katman |
| Sıcaklık aralığı | 150-180 ℃ |
|---|---|
| Çekim Gücü | ≥20MPa |
| Türü | Film |
| Serbest bırakma astarı | Silikon Kaplı |
| Kalınlığı | 75 mikrofon |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
|---|---|
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| Taşıma Paketi | 1kg/5kg/10kg |
| Basın Sıcaklığı | 130-150°C/266-302°F |
| Basın Zamanı | 8-15s |