| yıkanabilirlik | Makinede yıkanabilir |
|---|---|
| Nem Esnekliği | - Evet. |
| nefes alınabilirliği | Yüksek |
| Renk | Beyaz |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| SSS | Yapıştırılabileceği yüzey türleri, çevre dostu olması, dış mekan uygulamaları, ödeme koşulları, orij |
|---|---|
| Yüzey Cilası Seçenekleri | Parlak veya Mat Kaplama |
| Ürün Kategorisi | UV baskı malzemesi |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Paketleme ve Nakliye | Dikkatlice paketlenmiş, koruyucu bir ambalajla sarılmış, sağlam, özel olarak monte edilmiş bir karto |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Boyut | 1 kg |
|---|---|
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Mürekkep Uyumluluğu | Ekolojik çözücü, çözücü, UV, Lateks |
| Yapıştırıcı Tipi | sıcak eriyik |
| yıkanabilirlik | Harika. |
|---|---|
| Boyut | 1 kg |
| Isı Direnci | 180°C'ye kadar |
| gerilebilirlik | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| kurutma boyutu | A3 ,A3+ Evcil Hayvan Filmi |
|---|---|
| Baskı hızı | 4Geçiş: 6m/saat 6Geçiş: 4m/saat 8Geçiş: 2m/saat |
| Medya Türleri | Film, Kağıt, Kumaş |
| Yazdırma Yazılımı | Anatop 6.1 |
| Ürün | toz çalkalayıcı |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Malzeme | PET Yapıştırıcı |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Isı reddi | %80'e kadar |
| Gizlilik Düzeyi | Yüksek |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |