| Isı reddi | %80'e kadar |
|---|---|
| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Malzeme | Polimer |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Esneklik | Esnek |
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Sertlik | Yüksek |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
|---|---|
| Renk | CMYKW+V |
| Kalite | Yüksek |
| Uygulanabilir Model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Türü | LED Dijital Baskı Mürekkebi |
| Paketleme | Nötr veya Özel Ambalaj |
|---|---|
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Renk | CMYKW+V |
| Uyumlu Yazıcılar | Epson DX5/6/7 Yazıcılar için |
| Kürleme yöntemi | UV ışığı |
| Termoplastik özellikler | Isıtıldığında kumaşlarla erir ve bağlar, güçlü, dayanıklı yapışma sağlar. |
|---|---|
| Yüksek Esneklik | Düzeltme sonrası kumaş esnekliğini korur, çatlamayı veya soyulmayı önler |
| Yüksek performanslı kıyafetler için mükemmel | Spor giyim, aktif giyim ve esneklik gerektiren diğer giysiler için uygun |
| Bitirmeyi Temizle | Basılı tasarımın görünümünü değiştirmeyen şeffaf bir katman sağlar |
| Ambalaj bilgileri | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| SSS | SWONDER SW04 UV Baskı Malzemesinin yapışabileceği yüzey türleri, çevre dostu olma, dış mekan uygulam |
|---|---|
| Ürün Adı | Altın ve şerit Uv Dtf Ab Pet Film Rulo Altın Gümüş A1 Ab Uv Transfer Filmi Ab Uv Dtf pet Film |
| İhtiyaçları | İçeride/dışarıda işaretleme, etkili reklam ekranları ve yüksek kaliteli ambalaj |
| Başvurular | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Kalınlığı | 75um CMYK + Beyaz Film mürekkebi için |
|---|---|
| Soyma Tipi | Soğuk/Sıcak Soyma |
| Boyut | 33cm*100m |
| Transfer zamanı | 6-12s |
| Transfer Sıcaklığı | 130-150 derece |