| Ürün | A Film + B Film=1 Takım |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin | Şeffaf. Beyaz. |
| Mürekkep türü | CMYKW+Vanish UV Mürekkep |
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Uyumluluk | Çok çeşitli alt katmanlar |
|---|---|
| Rezistans | Kimyasal, Çizik, UV |
| Malzeme | Polimer |
| Yüzeyi bitirin | Parlak, Mat |
| Kalınlığı | 0.1mm-5mm |
| Kullanımı | Kumaş, ayakkabı, şapka. |
|---|---|
| Boyut Boyut bilgisi | 60cm*100m/rulo |
| Isı Basın Süresi | 10-15s |
| Baskı tozu | Beyaz sıcakta eriyen yapıştırıcı |
| Ambalaj bilgileri | 2 rulo/karton veya 4 rulo/karton |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Renk | CMYKW+V |
|---|---|
| Yazdırma Türü | Dijital baskı |
| Temel Renkler | Camgöbeği, Macenta, Sarı, Siyah, Beyaz |
| Hacim | 1000ML |
| Önderi Zamanı | 5-10 iş günü |
| Renk | CMYK+Beyaz+Vernik |
|---|---|
| Esneklik | Esnek |
| Boyut | 30cm*100m/60cm*100m |
| Yazdırma Yolu | UV baskı |
| Kuruma zamanı | ani |
| Zıtlık | Yüksek kontrast |
|---|---|
| Mürekkep | CMYK+B |
| Türü | Film |
| Karar | yüksek çözünürlük |
| Çizik Direnci | Çizilmeye karşı dayanıklıdır |